Hakkımızda

İnşaat malzemelerin imalatı için katkılar

İnşaat malzemelerin imalatı için katkılar

Korona Şirketler Grubu

Korona şirketler grubu 1999 yılında kurulmuştur. Korona şirketler grubu BDT ve AB ülkelerinde faaliyet gösteren toplam 13 şirketten oluşmaktadır. Şirketlerimiz toplam 300 çeşit ürün üretim kapasitesine sahip olup, sürekli olarak 10 çeşitli sektör için 32 adet ürün imalatını yapmaktadırlar. Grubumuzun toplam yıllık üretim kapasitesi 5000 tondur, imalat ve depolar toplam 15 000 metre kare kapalı alanda bulunmaktadır. ürünlerimizin imalatı Ukrayna'da, Macaristan'da ve Rusya'da yapılmaktadır. Grup şirketlerimiz nükler santraller, sivil inşaat, kimya sanayi, imalat ve pazarlama alanlarda faaliyet göstermektedirler.

Ürünlerimiz genel olarak silikon ile parafin olarak iki ana gruba ayrılmaktadır.

Silikon
 ürünlerimiz (örneğin verniklersadece poliorganosiloksanlar sınıfına özgü değerliözelliklerine sahiplerdirBunlar her şeyden önce - ısıya-, soğuğa-, hava koşullarınave güneş ışınlarına karşı dayanıklıdırlarDüşük su emiciliğindenyüksek buhar geçirliliğindengeniş ısı yelpazesinde stabilitesinden ve çevre etkilerine karşı direnmesinden kaynaklanan yüksek koruyucu vedekoratif özellikleri vardırSilikon ürünlerimizin grupları: silikon sıvılar ve emülsiyonlar, Elektrik yalıtımvernikleri ve Elektrik yalıtım vernikleri, emayeler, etilsilikattlar ve metil silika jel.


Parafin ürünlerimiz olarak emülsiyonlar mevcuttur. Onların inşaat malzemeleri imalatında ve ahşap işleme sanayisinde aranan mükemmel teknik özellikleri vardır. 
Tüm ürünlerimiz için gereken izin dokümanlarımız mevcuttur

Ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi Ürünlerimiz bölümünde bulabilirsiniz. Bu sayfayı arama kelimeleri: su iticiler, su itici sıvılar, silikon emülsiyonlar, parafin emülsiyonlar.